Výukové materiály

Milé studentky, milí studenti,

na této stránce budete nacházet nejrůznější informace, které vám pomohou při vašem studiu, např. seznamy doporučené literatury, referáty apod.

Stránka je postupně doplňována.

Matematika pro zájemce

Ať už si chcete zlepšit své výsledky v matematice, láká vás řešit zajímavé úlohy, potřebujete připravit na SCIO testy OSP nebo teprve uvažujete o studiu na našem gymnáziu, jsou pro vás otevřeny kurzy a konzultace RNDr. Ludmily Kadlecové.

Historický kroužek

Zajímavé historické události, životopisy, ilustrované mapy a referáty najdete na samostatných stránkách historického kroužku, který vede Václav Kabíček. (samostatný web)

Angličtina / English

Studijní materiály a práce studentů ČRG (samostatný web)

Matematika (Švejda / Hřídelová)

Stránky pro studenty, které spravuje PaedDr. Ondřej Švejda.

>> samostatný web (otevře se v novém okně)


Stránky pro studenty, které spravuje Mgr. Soňa Hřídelová.

>> samostatný web (otevře se v novém okně) 


Archivní materiály:

Světová literatura

Web s učebními materiály, týkajícími se historie světové literatury spravoval Vladimír Křešnička.

Stránky Vladimíra Křešničky

Na tomto webu naleznete informace pro studenty tříd, ve kterých vyučoval Vl. Křešnička (český jazyk a literatura, základy společenských věd, literární seminář, filosofický seminář, jazykový seminář, podmínky klasifikace, projekt kvarty ČRG 2010/2011 atp.). Přestože jsme se s Vl. Křešničkou v prosinci 2012 naposledy rozloučili, odkaz na jeho stránky ponecháváme pro případ, že někdo bude chtít využít informace a materiály, které jsou na nich k dispozici.

Itálie 2004 – fotografie a povídání

Samostatný web obsahuje fotografie a stručnou charakteristiku nejvýznamnějších pamětihodností Benátek, Říma, Capri a Brixenu, jak je měli možnost vidět v roce 2004 studenti ČRG. (samostatný web)